Zainspiruj się

Potrzebujesz pomocy tworząc swoją listę prezentów? Szukasz pomysłu na idealny prezent? Zapoznaj się z naszymi radami i sugestiami:


Szlachetna Paczka 2017

Opis rodziny Pani Barbara (34 l.) samotnie wychowuje cztery córki – Kasię (14 l.), Agnieszkę (12 l.), Zosię (10 l.) oraz niepełnosprawną Alę (2 l.). Rodzina uciekła z rodzinnych stron od męża alkoholika i narkomana, przez którego doświadczała przemocy domowej. Teraz pani Barbara wraz córkami mieszka w wynajmowanym mieszkaniu i wreszcie powoli odzyskują spokój. Znaczną część dochodów rodziny zabiera wynajem mieszkania. Na cały miesiąc zostaje im ok. 332 zł na osobę. Dzieci śpią na materacach na podłodze, bo rodziny nie stać na zakup mebli. Najważniejszą potrzebą jest łóżko piętrowe dla córek. Przydałyby się również obuwie i odzież oraz przybory szkolne, żywność trwała i środki czystości. Część potrzeb rodziny znajduje się na liście prezentów, które można rezerwować.


Nie musisz rejestrować się w serwisie Lista-osobista.pl żeby przeglądać i rezerwować prezenty z tej listy. Wystarczy wpisać hasło, które otrzymałeś od właściciela listy, w poniższe pole.


Podaj hasło aby obejrzeć tę listę prezentów:

Ta strona używa cookies dzięki którym nasz serwis może działać sprawniej. Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK, zamknij
Więcej informacji