Zainspiruj się

Potrzebujesz pomocy tworząc swoją listę prezentów? Szukasz pomysłu na idealny prezent? Zapoznaj się z naszymi radami i sugestiami:


Czy to nie psuje idei dawania prezentów?

Wszystko zależy od punktu widzenia. Jeżeli dobrze znasz osobę którą chcesz obdarować, wiesz co lubi, czym się interesuje i co ją ucieszy, nie musisz korzystać z żadnej listy prezentów. Często jednak nie mamy pomysłu na prezent nawet dla najbliższych i wtedy przygotowana przez nich lista pomysłów ułatwi nam dopasowanie odpowiedniego prezentu lub uchroni nas przed wręczeniem nieodpowiedniego. Na pewno nie raz zdziwisz się jakie pomysły  na prezent będą mieli Twoi znajomi. Przeglądając pomysły na prezent innych możesz trafić na prezenty, które Tobie miło byłoby otrzymać lub które pasują dla kogoś z Twoich znajomych.

 Coraz częściej Młode Pary przygotowują swoją ślubną listę prezentów. Minęły czasy kiedy młodzi rozpoczynając wspólna drogę życiową nie mieli nic na starcie i cieszyli się z każdego otrzymanego prezentu. Tworzą w związku z tym listę rzeczy, które szczególnie przydałaby im się na starcie. Serwis Lista-osobista.pl umożliwia tworzenie takich list i dodatkowo daje możliwość rezerwowania poszczególnych prezentów tak, żeby nie zostały one zdublowane.

 Jeżeli Młoda Para nie przygotowała własnej ślubnej listy prezentów to najczęściej goście zaproszeni na wesele kontaktują się z rodzicami bądź świadkami Młodej Pary w celu ustalenia co warto by kupić, co kupili już inni, tak żeby ich prezent był wyjątkowy i niepowtarzalny. Nic nie stoi na przeszkodzie aby  rodzice lub świadkowie w serwisie Lista-osobista.pl stworzyli listę rzeczy, która będzie zawierać prezenty już zakupione przez gości weselnych i która będzie na bieżąco uaktualniana. Goście mający dostęp do takiej listy będą wiedzieli co już zostało kupione, a Młoda Para nie musi nawet wiedzieć że taka lista istnieje!

 

 

 


↑ FAQ ↑
« Jakie są dostępne domeny dla moich list?

Ta strona używa cookies dzięki którym nasz serwis może działać sprawniej. Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK, zamknij
Więcej informacji