Zainspiruj się

Potrzebujesz pomocy tworząc swoją listę prezentów? Szukasz pomysłu na idealny prezent? Zapoznaj się z naszymi radami i sugestiami:


Czym jest lista osobista?Serwis powstał z myślą o osobach, które mają kłopot z dobraniem prezentu dla bliskich m.in. pod choinkę, na urodziny, z okazji ślubu czy też na nowe mieszkanie, tak, aby osoba obdarowana była zadowolona z prezentu.

Poproś swoich bliskich, aby stworzyli własną listę pomysłów na prezent - przykładowych rzeczy, które chcieliby otrzymać. Dzięki temu dobranie prezentu, który będzie odpowiedni, stanie się o wiele prostsze.

Lista osobista jest również dla tych, którzy nie raz na pytanie "co chciałbyś/chciałabyś dostać w prezencie?" zapominają o pomysłach na prezent dla siebie, o rzeczach, które jeszcze niedawno im się podobały, przez co skazane są na kolejną bombonierkę, drugie żelazko bądź dezodorant ;).

Twórz na bieżąco listę osobistą rzeczy, które chciałbyś/chciałabyś otrzymać. Zbieraj pomysły na prezent dla siebie. Ułatw tym samym swoim znajomym dobranie prezentu, który na pewno sprawi Ci frajdę. Już nigdy więcej niechcianych i niepotrzebnych prezentów. Stworzenie takiej listy nie odbierze Ci przyjemności z otrzymywania prezentów, gdyż może pozostać tajemnicą co i od kogo otrzymasz.

Specjalnie z myślą o nowożeńcach została stworzona możliwość rezerwowania prezentów przez gości.

Stwórzcie swoją ślubną listę prezentów. Uniknięcie w ten sposób otrzymania pięciu kompletów pościeli i dwóch żelazek, gdy potrzebna Wam jest pralka. Wasza lista będzie chroniona hasłem i tylko osoby, które otrzymają od Was odpowiedni link z hasłem będą mogły przeglądać Waszą listę prezentów. Każdy gość będzie widział jakie prezenty można jeszcze zarezerwować, a które są już zarezerwowane. Żeby nie psuć sobie i innym niespodzianki możecie wyłączyć opcję wyświetlania kto zarezerwował prezent. Żeby mieć pewność, że ktoś nie chce Wam zrobić psikusa, możecie włączyć potwierdzenie rezerwacji emailem, przez co osoba rezerwująca prezent będzie musiała podać swój adres email, na który zostanie wysłana wiadomość z odnośnikiem, po kliknięciu którego prezent dopiero zostanie zarezerwowany.

Wszystko jasne? Zapraszamy do stworzenia pierwszej listy prezentów!Ta strona używa cookies dzięki którym nasz serwis może działać sprawniej. Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK, zamknij
Więcej informacji