Zainspiruj się

Potrzebujesz pomocy tworząc swoją listę prezentów? Szukasz pomysłu na idealny prezent? Zapoznaj się z naszymi radami i sugestiami:


Co znajdę w zakładce Prezenty?

W zakładce Prezenty wyświetlane są wszystkie Twoje prezenty przypisane do list. Jeżeli któryś z prezentów został zarezerwowany to wyświetla się on na zielonym tle.

 

Dodając nowy prezent podajesz kilka parametrów:

Nazwa prezentu
Parametr nie wymaga wyjaśnienia. Należy jednak pamiętać że przy pierwszym zapisaniu prezentu na podstawie jego nazwy tworzony jest niepowtarzalny identyfikator, który nie ulega zmianie przy kolejnych zmianach nazwy prezentu.
Opis prezentu
Opis powinien zawierać wytyczne, które pomogą osobom zainteresowanym lepiej dobrać prezent do Twoich oczekiwań. Jeżeli w nazwie wpiszesz coś bardzo ogólnego to w opisie warto sprecyzować czym powinien cechować się prezent. Np. jeżeli jako nazwę prezentu podasz Aparat fotograficzny to w opisie podaj przykładowo markę, typ i/lub funkcje które taki aparat posiadać powinien.
Lista prezentów
Wybierasz do jakiej listy zostanie przypisany ten prezent.
Odnośnik 1, 2, 3
Masz możliwość podania do trzech odnośników to stron zewnętrznych gdzie przeglądający będą mogli dowiedzieć się więcej o prezencie. Może to być link do konkretnego sklepu, link do strony producenta czy też link do podobnego prezentu. Jest to parametr opcjonalny. Po kliknięciu na odnosnik serwis Lista-osobista.pl przenosi przeglądającego na wybraną przez Ciebie witrynę.
Zdjęcie 1, 2
Masz możliwość dodania do dwóch zdjęć/obrazków związanych z prezentem. Obrazki przesyłane do serwisu Lista-osobista.pl mogą być w formacie gif, jpg i png. Obrazki są automatycznie skalowane z zachowaniem proporcji do rozmiaru 200x300 oraz 80x80 i przechowywane na serwerze Lista-osobista.pl. Maksymalna wielkość przesyłanego obrazka to 512 KB. Dodanie zdjęć/obrazków jest opcjonalne.

Parametry wymagane do dodania nowego prezentu to nazwa, opis i lista.


↑ FAQ ↑
« Co znajdę w zakładce Listy Prezentów? Jak zmienić kolejność prezentów na liście? »

Ta strona używa cookies dzięki którym nasz serwis może działać sprawniej. Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK, zamknij
Więcej informacji