Zainspiruj się

Potrzebujesz pomocy tworząc swoją listę prezentów? Szukasz pomysłu na idealny prezent? Zapoznaj się z naszymi radami i sugestiami:


Jaki prezent na Walentynki?

poniedziałek, 14 stycznia 2008

Walentynki to święto zakochanych. Okazywanie sobie uczuć każdego dnia przez cały rok, to najpiękniejszy prezent z tej okazji i dla niej i dla niego, jednakże każdy z nas chciałby w szczególny sposób uczcić ten dzień. Zazwyczaj w Walentynki zakochani wysyłaja do siebie kartki, wierszyki, życzenia lub wyznania miłosne. Coraz częściej jednak 14 luty sprawia, że mężczyźni okupują sklepy z seksowną bielizną, a kobiety szykują romantyczną kolację przy świecach. A może uczcić ten dzień w jakiś inny sposób? I podarować inny prezent na Walentynki? Przeczytajcie nasze pomysły.

 

Prezent na Walentynki nie musi być ani drogi, ani duży. Nawet drobne rzeczy bądź gesty, które pokazują nasze zaangażowanie, to jak bardzo zależy nam na drugiej osobie, staną się wspaniałym i niezapomnianym prezentem. Co kupić? Kwiaty, a w szczególności czerwone róże, to symbol miłości, namiętności, szczęścia i przyjemności. Mężczyzna ofiarując kobiecie róże, bez słów zapewni ją o swojej miłości. A kobieta może wręczyć w tym czasie mężczyźnie butelkę dobrego czerwonego wina, którą wypiją celebrując święto zakochanych.

 

Można również rozbudzić zmysły, obdarowując się słodkimi czekoladkami. Pięknie opakowane, przystrojone w wierszyki walentynkowe, staną się miłym prezentem. Krótki wierszyk czy jeden z „powodów, dla których Cię kocham” można umieścić pod każdą z czekoladek, tak, aby kosztując słodycze stopniowo odkrywać nasze życzenia czy miłosne wyznania. Piękny walentynkowy prezent zarówno dla niej i dla niego, to stworzenie kolekcji wspólnych wspomnień. Mogą to być walentynkowe kartki, na których opiszemy każde z miłych zdarzeń i połączymy je następnie piękną czerwoną wstążką. A do tego kilka wspólnych fotografii, oprawionych w ramki w kształcie serca. Ci, którzy potrafią stworzyć stronę www czy prezentację multimedialną, mogą magiczne wspomnienia przygotować w formie multimedialnej, dodać zdjęcia, wybrać ulubioną muzykę i zaprosić ukochaną osobę na wspólne oglądanie i wspominanie.

 

Prezent na Walentynki (szczególnie dla dziewczyny), to zestaw nastrojowych świec. Można go wręczyć jako zapakowany prezent, a można pokusić się o przygotowanie samemu romantycznej kolacji, którą umili blask zapalonych, pachnących świec.

 

A może podarujmy coś, co będzie przypominało o nas w każdej mijającej minucie? Zegarek na rękę, który nasz ukochany, nasza ukochana będą mieli zawsze przy sobie. Albo elegancka przywieszka do kluczy w kształcie serduszka? Lub portfel dla niego czy portmonetka dla niej? Sprawdzony prezent na walentynki to także biżuteria. Łańcuszki wraz z przywieszkami, kolczyki, bransoletki. Pomysłowość nie zna tu granic. Dla mężczyzn natomiast spinki do koszuli, albo skórzany pokrowiec na krawaty? Wszystkie te upominki mogą stać się walentynkowym prezentem, jeżeli starannie je opakujemy, ozdobimy małymi serduszkami, dołączymy do nich wiersz lub życzenia. Czasem wystarczy wyznanie miłosne zamknięte w butelce czy bukiet kwiatów, aby zapamiętać ten szczególny dzień na długo. Aby zorganizować romantyczny wieczór nie trzeba wydawać fortuny. Zróbmy prezent dla ukochanej czy ukochanego i udekorujmy sypialnię. Można do tego wykorzystać kwiaty, balony, rysunki i oczywiście świece. A może warto napisać wiersz specjalnie na tę okazję, a następnie pociąć go na wersy i każdy z nich schować w innym miejscu w mieszkaniu. Niech osoba, której wiersz dedykowaliśmy poszuka wersów, a następnie postara się ułożyć je w odpowiedniej kolejności? Taka zabawa gwarantuje dużo radości i sprawi, że walentynkowy wieczór pozostanie długo w pamięci. Pomysłem na walentynkowy prezent jest także stworzenie kolekcji 14 drobnych przedmiotów, z którymi wiążą się jakieś wspólne wspomnienia i obdarowywanie nimi ukochanej osoby począwszy od 1 lutego. W święto zakochanych będziemy mieli możliwość powspominania pięknych chwil spędzonych razem. No i mamy aż 14 prezentów, zamiast jednego ;).↑ Pomysły na prezenty ↑
« Co kupić na prezent dla młodej mamy? Co na prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka? »

Ta strona używa cookies dzięki którym nasz serwis może działać sprawniej. Korzystając z tej strony zgadzasz się na użycie plików cookie.

OK, zamknij
Więcej informacji